Jak złożyć komputer do gier do 4000zł w 2023roku?

Jak złożyć komputer do gier do 4000zł w 2023roku?

Czy można samodzielnie złożyć komputer gamingowy do 4000 zł? Ograniczony budżet nie oznacza, że musisz zrezygnować z marzenia o nowym sprzęcie. Podpowiadamy, na jakich częściach można zaoszczędzić, a w które warto zainwestować większą kwotę. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zaczniesz kompletować poszczególne części.

Komputery gamingowe do 4000 zł – na czym nie warto oszczędzać?

Niska cena komputera nie oznacza wcale kiepskiej jakości. Tanie komputery spełniają wszystkie funkcje, jakie powinien mieć dobry zestaw komputerowy. Komputer do 4000 zł do gier powinien posiadać nie tylko mocny procesor, ale przede wszystkim kartę graficzną. Są to części komputerowe, które sprawią, że twój sprzęt będzie działał bez zarzutu.

Dobry komputer gamingowy za 4000 zł to również komputer multimedialny, który spełnia też inne funkcje np. obróbka zdjęć, edycja i oglądanie filmów. Z tego względu elementy tj. karta graficzna i płyta główna z procesorem są kluczowe i na nie należy przeznaczyć większą część budżetu.

Komputer gamingowy 4000 zł – komponenty

Komputer PC gamingowy do 4000 złotych musi składać się z odpowiednich części. Najważniejsze z nich to:

  • - płyta główna;
  • - karta graficzna;
  • - obudowa z zasilaczem;
  • - dysk SSD;
  • - pamięć operacyjna;
  • - chłodzenie;
  • - procesor.

Komputer do 4000 zł zawierający te elementy to kompletny sprzęt, dzięki któremu w pełni oddasz się swojej ulubionej rozrywce.

Komputer do gier za 4000 zł – gdzie kupić?

Komputer za 4000 zł do gier można samodzielnie złożyć w domowym zaciszu. Wszystkie niezbędne podzespoły i poszczególne części oferuje nasz sklep komputerowy Nysa. W ofercie sklepu znajdziesz wszystkie potrzebne części, by złożyć komputer w określonej kwocie. Asortyment sklepu obejmuje komputery stacjonarne gamingowe np. komputer gamingowy Ryzen, części takie jak obudowa do komputera biurowego, czy zasilacze do komputera stacjonarnego. Jeśli zastanawiasz się jaki komputer do pracy wybrać, w naszym sklepie znajdziesz również komputery do biura.

Z pewnością wiesz już jak złożyć komputer do gier za 4000 zł i jakie części są do tego potrzebne. W 2023 roku ceny poszczególnych części są znacznie wyższe, dlatego komputer gamingowy składany w 2021 roku mógł składać się z innych komponentów. Nie oznacza to jednak, że komputery gamingowe w 2023 roku w tej kwocie są gorszej jakości. Ich budowa wymaga jednak pewnej wiedzy i dobrego rozplanowania budżetu przeznaczonego na ten cel. Komputer w omawianej kwocie to pełnowartościowy sprzęt, który posłuży Ci przez długie lata.

Wszyskie komentarze

Leave a Reply