Produkty

Filtruj według

PROCESOR

PROCESOR

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

RODZAJ DYSKU

RODZAJ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

Cena

Cena

  • 1 399,00 zł - 1 949,00 zł

Komputery do biura z 16GB RAM

Szybkie Komputery Stacjonarne do Biura PC Desktop 16GB RAM 2022 | Sklep Komputerowy Art-Comp

Szybki komputer stacjonarny z 16 GB RAM pamięci to jedna z naszych propozycji idealnie nadających się do biura, ale także do domu. Estetyczne i nowoczesne obudowy tych urządzeń mają kompaktowe wymiary, dzięki, którym z łatwością wpasują się w każdą przestrzeń. Wszystkie egzemplarze sprzedajemy z zainstalowanym oprogramowaniem Windows, tak żeby od razu były gotowe do użytku. W naszym sklepie z komputerami znajdziesz też inne komputery stacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

Komputery stacjonarne z 16 GB RAM — do biura i do domu

Komputery z 16 GB RAM-u pamięci to wydajne i szybkie modele korzystające z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Idealnie sprawdzą się zarówno do pracy, nauki, przeglądania Internetu, jak i do wykonywania bardziej zaawansowanych technologicznie projektów w pracy. W domu mogą służyć także jako komputery multimedialne, na których możesz obejrzeć film, posłuchać ulubionej muzyki, zajrzeć do swoich mediów społecznościowych czy pooglądać zdjęcia.

Oferowane przez nas komputery do pracy z 16 GB RAM-u wyróżniają się przystępnymi cenami. Najtańsze z nich można nabyć już od 1400 zł, a koszty najdroższego nie przekraczają 2 000 zł. Sprawny i wydajny sprzęt nie musi być wcale drogi! Doskonałe podzespoły firmy AMD, na których są zbudowane nasze komputery do biura, są gwarancją ich niezawodności i długiej żywotności. Można powiedzieć, że mają jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości.

W naszej ofercie znajdziesz także inne modele, takie jak:

W sklepie internetowym art-comp24.pl znajdziesz również wszystkie potrzebne części i podzespoły komputerowe, między innymi: obudowy, napędy, dyski twarde, karty graficzne, chłodzenie CPU, procesory, płyty główne, zasilacze, pamięć DDR4 czy urządzenia peryferyjne. W razie pytań lub konieczności pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie.