Produkty

Filtruj według

OBUDOWA

OBUDOWA

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 299,00 zł

Obudowy gamingowe do komputera

Obudowy Gamingowe do Komputera PC | Sklep Komputerowy Art-Comp

Obudowy gamingowe z naszej oferty zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Jeśli jesteś miłośnikiem gier, znajdziesz tu elementy, które pozwolą Ci cieszyć się w pełni z zabawy na wydajnym i efektownym sprzęcie. Znajdziesz u nas atrakcyjne wizualnie obudowy z przezroczystą szybą z pleksi podświetlane, a także kompaktowe typu mini, które nie nadwyrężą Twojego portfela. Tania obudowa PC nie oznacza wcale braku trwałości i z powodzeniem spełnia swoją funkcję ochronną dla znajdujących się w środku komponentów. Sprawdź, co oferuje nasz sklep komputerowy Nysa. Prowadzimy również sprzedaż internetową na terenie całego kraju.

Aktywne filtry

Obudowy gamingowe — solidne i praktyczne

Obudowa do komputera gamingowa musi mieć przede wszystkim rozmiar, który zagwarantuje swobodne umieszczenie w niej wszystkich komponentów. Jednocześnie powinna pozostać w niej wolna przestrzeń do zapewnienia chłodzenia i swobodnej cyrkulacji powietrza. Dobór rozmiaru zależy od rodzaju podzespołów i zajmowanego przez nie miejsca.

Obudowa komputera gamingowa musi też być kompatybilna z pozostałymi częściami składowymi komputera. Jej standard należy dobrać w szczególności do płyty głównej. Komfort użytkowania graczom mogą zapewnić dodatkowe elementy, które posiadają niektóre gamingowe obudowy, takie jak:

  • wyciszenie, gdyż konfiguracje do gier są bardzo wydajne, a przez to często dość głośne,

  • dodatkowe wnęki na dyski, które przydają się, gdy komputery gamingowe dysponują nie tylko dyskami SSD, ale i pojemnymi dyskami HDD,

  • panel przedni, przyciski i złącza umieszczone z przodu w wygodnym miejscu, który ułatwi korzystanie z nich,

  • inne dodatki podnoszące jakość korzystania z komputera, na przykład system zarządzania kablami, wyłapujące kurz filtry czy podkładki antywibracyjne.

Gamingowa obudowa do komputera, którą kupisz w naszym sklepie, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy zarówno obudowy bez zasilacza, jak i obudowy z zasilaczem.

Obudowy komputerowe gamingowe to tylko część naszego bogatego asortymentu. Proponujemy także obudowy do komputera biurowego czy szklane obudowy do PC. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie podzespoły potrzebne do złożenia peceta, a także gotowe tanie komputery. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie.