Produkty

Filtruj według

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 199,00 zł

Zasilacze do komputera stacjonarnego

Zasilacze do Komputera Stacjonarnego | Niska Cena | Sklep Komputerowy Art-Comp

Oferujemy dobre, ciche i wydajne zasilacze do komputera stacjonarnego od sprawdzonych i rekomendowanych producentów. Zasilacz do komputera stacjonarnego pełni bardzo istotną funkcję i jest jednym z ważniejszych podzespołów PC. Dzięki niemu energia elektryczna jest rozprowadzana do każdego komponentu umieszczonego pod obudową. Jeżeli nie wiesz, jak wybrać dobry zasilacz do komputera i postawisz na pierwsze-lepsze rozwiązanie możesz liczyć się z tym, że np., karta graficzna przestanie działać, a moc obliczeniowa drastycznie spadnie. Zobacz, jakie zasilacze do komputerów stacjonarnych polecamy!

Aktywne filtry

Oferujemy zasilacze do komputera stacjonarnego w przystępnych cenach

Wiele osób nie wie, jaki zasilacz do komputera stacjonarnego wybrać, aby był kompatybilny z pozostałymi podzespołami komputerowymi. Poza rozmiarem warto również zwrócić uwagę na jego moc. W przypadku zasilaczy do komputerów stacjonarnych przeznaczonych do domowego użytku zazwyczaj wystarczy zasilacz o mocy 500, 550 lub 600 W.

Jeżeli nie wiesz, jak dobrać zasilacz do komputera gamingowego, który wymaga mocniejszego zasilacza, skontaktuj się z nami! Zakładamy, że przy nieco większych oczekiwaniach pod względem graficznym i wyższej mocy obliczeniowej może sprawdzić się zasilacz o mocy od 700 do nawet 1000 W! Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyboru najlepszego rozwiązania – zachęcamy do kontaktu. Chętnie podpowiemy, jak wybrać zasilacz do komputera, jak sprawdzić zasilacz komputerowy, a także jaka moc zasilacza komputera stacjonarnego będzie najlepsza.

Zasilacz do komputera stacjonarnego – cena, dostępność, moc

Jeżeli chcesz zwiększyć możliwości, jakie oferuje Twój komputer stacjonarny, zasilacz może być jednym z niezbędnych elementów wymagających wymiany. Jeśli nie posiadasz wiedzy, jak obliczyć jaki zasilacz do komputera będzie potrzebny, służymy radą! Po prostu zsumuj zapotrzebowanie na energię elektryczną wszystkich podzespołów – wynik będzie minimalną sumą mocy, jakiej potrzebuje PC do sprawnej i wydajnej pracy wszystkich podzespołów. Oferujemy zasilacze komputerowe w przystępnych cenach i w wysokiej dostępności!

Planujesz kupić zasilacz, komputer stacjonarny, albo gotowy zestaw komputerowy z monitorem? Sprawdź koniecznie, co oferuje nasz sklep komputerowy Nysa. Do naszych specjalizacji zaliczane są tanie komputery, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Proponujemy:

Jeżeli składasz PC od podstaw przyda Ci się również rozwiązanie 2w1, czyli obudowa z zasilaczem.