Produkty

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

OBUDOWA

OBUDOWA

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 299,00 zł

Obudowy komputerowe bez zasilacza

Obudowy Komputerowe bez Zasilacza | Sklep Komputerowy Art-Comp

W tej kategorii znajdziesz obudowy bez zasilacza, które możesz dobrać do swojego komputera stacjonarnego. To podstawowe elementy, które musisz uwzględnić, planując złożenie własnego peceta. Przy wyborze zadbaj o sprawdzenie ich rozmiaru i kompatybilności z pozostałymi komponentami. Przy tak dużej ofercie nie będzie to trudne zadanie! Nasz sklep komputerowy Nysa prowadzi również sprzedaż internetową na terenie całego kraju. U nas kupisz najlepsze obudowy do komputerów oraz wszystkie pozostałe niezbędne podzespoły.

Aktywne filtry

Obudowy bez zasilacza — funkcjonalne i trwałe

Obudowy komputerowe bez zasilacza, które oferujemy, nadają się do wielu zastosowań. Doskonale sprawdzą się do sprzętu do gier, multimedialnego, jak i do biurowego. To które wybierzesz, zależy więc od przeznaczenia urządzenia, ale i od Twojego gustu. Obudowa RGB, ze ścianką boczną z pleksi czy obudowa z hartowanego szkła prezentują się bardzo atrakcyjnie, a co najważniejsze ich wygląd nie wpływa na wydajność podzespołów. W końcu ochrona cennych części to ich podstawowe zadanie.

Obudowy do komputerów stacjonarnych zapewniają również odpowiednią wentylację, dzięki systemowi korytarzy powietrznych oraz miejscu na zamontowanie dodatkowych wentylatorów. Utrzymanie optymalnej temperatury pracy gwarantuje brak awarii. Produkty z naszej oferty mają zróżnicowaną liczbę i rodzaj wbudowanych złączy, między innymi porty USB, HDMI czy czytniki kart SSD.

Polecane obudowy komputerowe to na przykład:

Oferujemy najlepsze obudowy komputerowe w różnych rozmiarach, które bez trudu pomieszczą wszystkie podzespoły. Ich zaletami są wysoka jakość i korzystna cena. Udowadniamy, że tania obudowa PC może być trwała, funkcjonalna i mieć efektowny wygląd.

W naszej ofercie znajdziesz także tanie komputery oraz obudowy z zasilaczem, co jest jeszcze bardziej oszczędnym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo poprzez formularz na stronie. W razie pytań chętnie doradzimy przy wyborze.