Produkty

Komputery Multimedialne

Domowe Komputery Multimedialne 2022 | Sklep Komputerowy Art-Comp

Komputery multimedialne z naszej oferty to wysokiej jakości sprzęty, na których obejrzysz filmy, zdjęcia, posłuchasz muzyki, a nawet zagrasz w ulubioną grę. Posiadają atrakcyjne wizualnie obudowy z czerwonymi lub zielonymi wentylatorami LED. Wyposażone są w najnowszy procesor Ryzen 5 z wydajnym układem graficznym oraz ultraszybki dysk SSD. Sklep z komputerami art-comp24.pl jest miejscem, w którym znajdziesz wysokiej jakości komputer stacjonarny multimedialny w dobrej cenie. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji!

Aktywne filtry

Komputery multimedialne — domowe centrum rozrywki

Komputer do multimediów to już standard w każdym domu, bez którego trudno się obejść. Służy do spędzania wolnego czasu na serfowaniu po Internecie, oglądaniu ulubionych seriali i filmów czy słuchaniu muzyki. Nie mniej ważne jest komunikowanie się za jego pomocą z przyjaciółmi oraz rodziną poprzez czaty czy aplikacje takie jak Messenger, czy Skype. Sprawdzisz na nim także codzienną pocztę lub zrobisz zakupy online.

Domowy komputer multimedialny musi mieć podzespoły odpowiednie do płynnego odtwarzania materiałów w wysokich rozdzielczościach. Parametry nie muszą być tak mocne, jak w przypadku komputerów do gier, ale dobra pamięć operacyjna RAM jest tutaj niezbędna. Przechowuje ona i przetwarza dane niezbędne do działania procesora, a im jest większa, tym szybciej urządzenie wykonuje zaplanowane akcje, np. otwiera strony internetowe czy programy. Komputery multimedialne powinny mieć co najmniej 4 GB pamięci RAM.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy:

Komputery stacjonarne z tej kategorii mają procesor ADM Ryzen, który chętnie wybierają użytkownicy mający wysokie oczekiwania co do wydajności sprzętu. Zapewnia on wysoką jakość obrazu oraz doskonały odbiór dźwięku. Sprawdza się także podczas gier.

W naszym sklepie internetowym dostępne są również komputery do biura. Ponadto oferujemy części komputerowe, takie jak: napędy, dyski twarde, procesory, płyty główne, zasilacze, karty graficzne, pamięć DDR4 czy chłodzenie CPU. W razie problemów z wyborem służymy pomocą. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą specjalnego formularza na stronie.