Produkty

Filtruj według

OBUDOWA

OBUDOWA

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 299,00 zł

Obudowy komputerowe PC

Składasz właśnie komputer i tym, co Cię interesuje, jest solidna i wysokiej jakości, ale tania obudowa PC? W naszej ofercie znajdziesz szeroki katalog propozycji, które sprawdzą się zarówno u osób, które poszukują taniej dobrej obudowy komputerowej, jak również efektowych, designerskich modeli zaprojektowanych z myślą o graczach. Oferujemy najlepsze obudowy do komputerów znanych i renomowanych w branży marek.

Aktywne filtry

Tanie obudowy komputerowe – rodzaje

Tania obudowa do komputera biurowego lub domowego nie musi być złej jakości! Dokładamy starań, aby nasza oferta była na tyle szeroka, by każdy znalazł w niej najlepsze rozwiązanie dla siebie. Mamy polecane obudowy komputerowe z zasilaczem i bez zasilacza, przeznaczone do komputerów gamingowych, biurowych i domowych, a także ultra modne obudowy szklane! Obudowy do komputerów z naszej oferty gwarantują podzespołom odpowiednią wentylację, a także oferują wybór liczby i rodzaju złączy (porty USB, HDMI czy czytniki kart SSD). Zobacz:

  • Obudowy do komputerów stacjonarnych bez zasilacza – obudowy komputerowe bez zasilacza świetnie sprawdzą się do komputerów multimedialnych, gamingowych i do sprzętu przeznaczonego do użytku biurowego. W tej podkategorii znajdziesz tanie obudowy komputerowe z podświetleniem RGB, z transparentną ścianką boczną z pleksi czy obudową z hartowanego szkła.
  • Szklane obudowy PC do komputerów stacjonarnych – wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Są eleganckie i designerskie. Z pewnością znajdą uznanie wśród użytkowników komputerów gamingowych. Wzbogacone o taśmy LED, zyskują futurystyczny wygląd. Szklane obudowy zapewniają lepszą dźwiękoszczelność od obudowy z plastiku, czy aluminium.
  • Najlepsze obudowy gamingowe – wyróżnia je większy rozmiar. Wynika on z większej przestrzeni niezbędnej do chłodzenia, ale też większej liczby komponentów umieszczonych pod obudową. Przy wyborze tego rodzaju obudowy sugerujemy dopasowanie jej do płyty głównej.

Nasz sklep komputerowy Nysa oferuje również tanie obudowy komputerowe z zasilaczem i wiele innych akcesoriów komputerowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego.