Produkty

Filtruj według

OBUDOWA

OBUDOWA

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 299,00 zł

Szklane obudowy komputerowe PC

Szklane Obudowy Komputerowe PC z Szybą RGB | Sklep Komputerowy Art-Comp

Szklane obudowy PC mogą nadać Twojemu komputerowi bardzo efektowny wygląd. Jeśli lubisz niebanalny design i chcesz zadbać o złożenie swojego idealnego zestawu w najdrobniejszych szczegółach, rozważ koniecznie ten zakup. Obudowa komputera szklana jest bardzo elegancka, a jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę umieszczonych w niej elementów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć ciekawie wyglądający komputer w niewygórowanej cenie. Nasz sklep komputerowy Nysa oferuje również obudowy do komputerów tego rodzaju. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy na zakupy na naszą stronę internetową, przez którą prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju.

Aktywne filtry

Szklane obudowy PC — piękne i wytrzymałe

Szklana obudowa komputera robi duże wrażenie wizualne. Szkło hartowane, z którego jest wykonana, jest trwałe i o wiele odporniejsze na uderzenia niż zwykłe, a przy tym niezwykle stylowe i eleganckie. Może być przyciemnione i nieprzejrzyste lub przezroczyste, dzięki czemu widać całe wnętrze obudowy. W połączeniu na przykład z elementami podświetlanymi sama w sobie staje się ona ozdobą. Co ważne szklana obudowa PC ze szkła hartowanego tłumi hałas lepiej od plastikowej czy aluminiowej.

Jak wszystkie obudowy do komputerów stacjonarnych muszą być one dostosowane do rozmiaru pozostałych podzespołów i kompatybilne z nimi. Podstawowym czynnikiem decydującym jest rozmiar płyty głównej, która musi zmieścić się w jej wnętrzu. Możesz wybierać między systemem kompaktowym a dużym. Pod uwagę trzeba wziąć także funkcje łączności.

W naszej ofercie dostępna jest między innymi: obudowa do komputera z szybą, przezroczysta czy obudowa komputera z szybą i RGB. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szklane obudowy mogą być wykorzystywane zarówno jako obudowy gamingowe, jak i jako obudowa do komputera biurowego czy multimedialnego. Możesz u nas kupić obudowy bez zasilacza, ale dostępna jest również obudowa z zasilaczem.

Ceny naszych produktów są korzystne dla klientów i udowadniają, że tania obudowa PC może być ładna i trwała. W naszym asortymencie znajdziesz także inne elementy komputerowe oraz już złożone tanie komputery. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt, a chętnie doradzimy przy wyborze.