Produkty

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

PROCESOR

PROCESOR

ILOŚĆ PAMIĘCI RAM

ILOŚĆ PAMIĘCI RAM

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

PROCESOR

PROCESOR

ILOŚĆ PAMIĘCI RAM

ILOŚĆ PAMIĘCI RAM

RODZAJ DYSKU

RODZAJ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

Cena

Cena

  • 1 099,00 zł - 1 949,00 zł

Komputery do biura i domu

Komputery do Biura - Dobre i Szybkie Zestawy Stacjonarne do Pracy 2022 Niska Cena | Sklep Komputerowy Art-Comp

Oferujemy stacjonarne komputery do biura, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiadają nowoczesne obudowy o kompaktowych wymiarach, które doskonale wpasują się w przestrzeń do pracy. Sprzedajemy je wraz z profesjonalną wersją oprogramowania Windows, dzięki czemu zestaw komputerowy do biura jest od razu gotowy do użytku. Sklep z komputerami art-comp24.pl to miejsce, w którym znajdziesz dobry i szybki komputer do biura oraz do domu. Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Aktywne filtry

Komputery do biura i domu — wydajne i nowoczesne

Sprzęt komputerowy do biura musi być wytrzymały i wydajny, by móc prawidłowo spełniać swą funkcję. Wydajność przekłada się na szybkość wykonywania pracy, co jest niezwykle ważne w każdym biurze, również tym domowym. Szybkość sprzętu zależy między innymi od procesora, dysku twardego i odpowiedniej ilości pamięci RAM. W naszej ofercie możesz wybrać komputery do biura z pamięcią RAM:

  • 4 GB,
  • 8 GB,
  • 16 GB,
  • 32 GB.

To bardzo ważny element, dzięki któremu urządzenie obsługuje wszystkie wykonywane na nim procesy w czasie rzeczywistym i przechowuje dane aktualnie wykonywanych operacji. W zależności od swoich potrzeb wybierz komputer PC do biura z mniejszą lub większą pamięcią. Warto pomyśleć przyszłościowo i zainwestować w jej większą ilość.

Nasze komputery stacjonarne to modele korzystające z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy, jak i do użytku domowego. Możesz na nich pograć, obejrzeć film czy poserfować w internecie, a także wykorzystać je do nauki.

Urządzenia z naszej oferty wyróżniają się korzystną ceną. Można nabyć tanie komputery do biura do 1 500 zł, 2 000 zł czy 3 000 zł, które świetnie spełnią swoją funkcję. Sprzęt wysokiej jakości nie zawsze musi być drogi. Polecamy nasze zestawy komputerowe do biura i do domu wszystkim, którzy cenią sobie dobry stosunek ceny do jakości.

Dobry komputer stacjonarny do biura to tylko część naszej szerokiej oferty. Znajdziesz u nas także komputery multimedialne oraz gamingowe, np. komputer Ryzen 5 czy komputer Ryzen 7. Polecamy również obudowy komputerowe, napędy, dyski twarde, karty graficzne, chłodzenie CPU, procesory, płyty główne, zasilacze, pamięć DDR4 oraz urządzenia peryferyjne. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie.