Produkty

Zestaw płyta główna i RAM z Procesorem APU A8-9600

Zestawy AMD APU A8-9600 - Płyta Główna, Procesor i Pamięć RAM | Sklep Komputerowy Art-Comp24.pl

Chcesz zmodernizować swój komputer? Zestaw APU A8-9600 pozwoli Ci uzyskać niewiarygodną wydajność oraz szybkość działania. Dzięki temu z łatwością zagrasz w najnowsze gry, obejrzysz hitowe filmy czy też poserfujesz po internecie. Dostępny w naszej ofercie zestaw procesor, płyta i pamięć RAM to odpowiedź na potrzeby graczy, a także osób, które potrzebują komputera do pracy zawodowej. Dzięki świetnym stosunku jakości do ceny, zestaw AMD A8-9600 APU jest dostępny dla każdego!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zestaw komputerowy APU A8-9600 – hit sprzedaży

W skład zestawu AMD A8-9600 APU wchodzi:

  • wysokowydajny procesor AMD APU z serii A – najlepszy w swojej klasie, zaprojektowany do gry w sieci, wyposażony został w łatwy w montażu system chłodzenia oraz zintegrowaną kartę graficzną APU Radeon R7 do gier HD i 3D.
  • płyta główna Micro ATX Gigabyte, którą wyróżnia pełna zgodność z system Windows 7-10 oraz gniazdo procesora AM4,
  • pamięć RAM 8 lub 16 GB, z możliwością zwiększenia do 32 GB, która pozwala na szybki start i pracę systemu operacyjnego, umożliwiając niesamowitą płynność gier.

Sklep z częściami komputerowymi Nysa art-comp24.pl to miejsce, w którym każdy pasjonat komputerowy znajdzie coś dla siebie. Zaopatrzysz się tu w gotowy zestaw komputerowy, a także znajdziesz idealne komputery stacjonarne Nysa dopasowane do Twoich potrzeb. Proponujemy urządzenia gamingowe, komputery multimedialne, a także sprzęty dostosowane do pracy biurowej. Jeśli chcesz samodzielnie złożyć komputer, to jesteś w dobrym miejscu. W sklepie online dostępne są niezbędne części i elementy komputerowe – obudowy, płyty główne, zasilacze, dyski twarde, napędy, karty graficzne, chłodzenie, procesory czy też pamięć DDR4.

Masz pytania, wątpliwości lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularza.