Produkty

Obudowy komputerowe z zasilaczem

Obudowy z Zasilaczem do Komputera PC | Sklep Komputerowy Art-Comp

Obudowa z zasilaczem, którą znajdziesz w tej kategorii, to dobry i oszczędny wybór. Przy takim zakupie masz też pewność, że jest on do niej dopasowany. Musisz jedynie zadbać o to, by pozostałe podzespoły miały odpowiednie parametry. Jednak obudowa PC z zasilaczem ułatwia złożenie własnego komputera, bo odchodzi dobór jednego z ważniejszych elementów. Nasz sklep komputerowy Nysa oferuje zarówno zestawy obudów z zasilaczem, jak i możliwość kupna obu tych komponentów osobno. Oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzimy również internetową na terenie całego kraju.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Obudowa z zasilaczem — praktyczne rozwiązanie

Obudowa do komputera z zasilaczem gwarantuje późniejsze prawidłowe działanie Twojego peceta. Zasilacz odpowiada za jego stabilność, bo dzięki niemu prąd dociera do poszczególnych elementów. Bez niego komputer praktycznie nie może działać, a gdy jest źle dobrany lub kiepskiej jakości może pracować niestabilnie. Skutkiem tego może być utrata efektów pracy lub danych zapisanych na dysku. Dobre zasilacze komputerowe powinny być ciche i wydajne, co świadczy o ich jakości i wysokiej kulturze pracy.

W naszej ofercie znajdziesz obudowy komputerowe z zasilaczem typu ATX. Jest on najczęściej spotykany, a dzięki temu kompatybilny z większością płyt głównych dostępnych na rynku. Jego wystandaryzowane rozmiary pozwalają na swobodne umieszczenie go w obudowach. Możesz dobrać moc zasilacza odpowiednia do swoich potrzeb. Mamy między innymi obudowę z zasilaczem 500 W, 600 W, a nawet 850 W.

Oferujemy również obudowy bez zasilacza. Wszystkie one są trwałe i doskonale chronią umieszczone w nich komponenty, a ich ceny miło Cię zaskoczą. Tania obudowa PC może być wysokiej klasy i doskonale spełniać swoją funkcję. Wśród naszych propozycji są: szklane obudowy PC, obudowy gamingowe oraz obudowy do komputera biurowego.

Obudowa i zasilacz komputera to tylko część naszego bogatego asortymentu, w którym są wszystkie podzespoły niezbędne do samodzielnego złożenia komputera, takie jak: napędy, dyski twarde, karty graficzne, chłodzenie CPU czy procesory, a także gotowe tanie komputery. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie.