Produkty

Filtruj według

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

RODZAJ DYSKU

RODZAJ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

POJEMNOŚĆ DYSKU

Cena

Cena

  • 1 699,00 zł - 1 899,00 zł

Komputery do biura z 32GB RAM

Szybkie Komputery Stacjonarne do Biura 32GB RAM 2022 | Sklep Komputerowy Art-Comp

Komputer z 32 GB RAM-u pamięci to szybkie urządzenie nadające się do biura i do użytku domowego. Jego zakup to przyszłościowa inwestycja, która pozwala na długie użytkowanie bez konieczności powiększania pamięci czy zakupu zewnętrznych dysków do gromadzenia danych. Nasz sklep z komputerami oferuje urządzenia oparte na najlepszych podzespołach marki AMD. Wszystkie zakupione u nas komputery stacjonarne wyposażone są w system operacyjny Windows, który umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Sprawdź, naszą ofertę!

Aktywne filtry

Komputery stacjonarne z 32 GB RAM-u — doskonałe do pracy

Komputer do pracy do biura z 32 GB pamięcią RAM jest bardzo wydajny i wytrzymały, dzięki czemu znakomicie spełnia swoją funkcję. Pozwala na szybkie i sprawne wykonywanie pracy, co przekłada się na zwiększenie wydajności pracowników. Wysoka jakość nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie komponentów, w które jest wyposażony, takich jak dysk SSD czy karta graficzna Radeon RX, gwarantuje jego długą żywotność. Można powiedzieć, że posiada wszystkie cechy, jakie powinny mieć komputery do biura.

Komputer stacjonarny z 32 GB RAM-u pamięci jest dostępny w naszym sklepie w bardzo korzystnych cenach, które zaczynają się już poniżej 1 700 zł, a nie przekraczają 2 000 zł. Warto więc podkreślić ich doskonały stosunek ceny do oferowanej jakości.

Pamięć komputera jest ważnym elementem, bo pozwala na obsługę w czasie rzeczywistym wszystkich wykonywanych w nim procesów oraz przechowywanie danych wykonywanych operacji. Im jest ona większa, tym więcej danych można gromadzić. W naszej ofercie znajdziesz też komputery multimedialne i do pracy z mniejszą pamięcią, w tym:

Komputery stacjonarne to główna część oferty sklepu internetowego art-comp24.pl. Oprócz samych zestawów oferujemy również podzespoły komputerowe, takie jak: dyski twarde, napędy, karty graficzne, procesory, płyty główne, zasilacze, pamięć DDR4, zasilacze, urządzenia peryferyjne czy obudowy. W przypadku pytań lub trudności z wyborem odpowiedniego zestawu skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie. Zapraszamy!