Produkty

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 45,00 zł

Chłodzenie procesora CPU AMD Ryzen

Chłodzenie Procesora CPU AMD Ryzen Wraith Stealth | Sklep Komputerowy Art-Comp24.pl

Chłodzenie procesora jest jednym z ważniejszych procesów, które umożliwiają długie, efektowne i bezawaryjne działanie komputera. Dobre  chłodzenie CPU, które jest wydajne i dopasowane do współczynnika TDF procesora jest rozwiązaniem szczególnie polecanym przy komputerach bardziej obciążonych (np. poprzez wielogodzinną grę), a także bardziej zaawansowanych technologiczne, jak np. komputery gamingowe Ryzen (chłodzenie CPU AND Ryzen).

Aktywne filtry

Chłodzenie procesora najlepszą prewencją przed awaryjnością

Niestabilna praca systemu, ciągłe restarty, a nawet uszkodzenie procesora to tylko kilka z problemów technicznych związanych z brakiem zadbania o odpowiednie chłodzenie do procesora. Chłodzenie do procesora, czyli tzw. cooler do CPU może skutecznie zmniejszyć temperaturę wytwarzaną w procesorze podczas jego wytężonej pracy. Urządzenie typu cooler „zdejmuje” temperaturę z jądra i przekazuje do specjalnego radiatora procesora, który jest odpowiedzialny za rozprowadzenie ciepła do całej jego powierzchni. Cały proces jest szybki, skuteczny i efektywny, a Ty możesz cieszyć się z bezawaryjnej pracy.

Jak dobrać chłodzenie do procesora?

Aby dopasować właściwe chłodzenie procesora, sprawdź współczynnik mocy TDP, który jest jednocześnie wartością ciepła wydzielaną przez procesor (jednostka wyrażona w watach). Wybierając chłodzenie do komputera, upewnij się, że wysokość TDP jest większa lub równa wartości CPU. To proste! Jeżeli nie wiesz, jak dobrać chłodzenie do procesora, skontaktuj się z nami! Chętnie dopasujemy optymalne rozwiązanie do Twoich faktycznych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz między innymi chłodzenie procesora AMD, a także chłodzenie Wraith Stealth. Zapraszamy do zakupów!