Jak złożyć komputer do gier do 3500zł w 2022roku?

Jak złożyć komputer do gier do 3500zł w 2022roku?

Komputer gamingowy do 3500 złotych można uznać za solidny sprzęt do gry, który pozwoli Ci na satysfakcjonującą rozgrywkę w większość nowości na rynku gier komputerowych. Odpowiedni dobór komponentów, takich jak np. dobra karta graficzna i szybki procesor pomogą Ci zoptymalizować jego wydajność i sprawić, że będzie przygotowany również na udźwignięcie gier zapowiadanych na 2023 rok.

Komputer gamingowy do 3500 zł — na jakie podzespoły zwrócić uwagę?

Kto powiedział, że tanie komputery będą miały kiepską wydajność? Komputery gamingowe do 3500 złotych, dzięki odpowiednio dobranym parametrom pomogą Ci cieszyć się nie tylko z gier, ale również będą dobrym sprzętem do edycji wideo, czy zabawy z grafiką 3D. Zanim zdecydujesz się na komputer gamingowy za 3500 złotych, w pierwszej kolejności określ swoje potrzeby i zastanów się, do czego jeszcze go wykorzystasz poza streamem lub rekreacyjną grą wyłącznie dla własnej przyjemności. Obróbka zdjęć, zabawa z grafiką, oglądanie filmów... Jest przecież wiele innych zadań, którymi z powodzeniem podołają komputery gamingowe do 3500 złotych.

Komputer do 3500 złotych pozwala Ci na wybór świetnej karty graficznej, która uznawana jest zresztą za jeden z najdroższych podzespołów składanego komputera. Twojej uwadze polecamy szczególnie karty Ati Radeon, czy Nvidia. Poza kartą graficzną dopasuj również inne, niezbędne części komputerowe:

- odpowiednio szybki, kilkurdzeniowy procesor,

- dopasowaną do niego pamięć RAM DDR4,

- pojemny dysk SSD,

- wydajny system chłodzenia,

- nowoczesną obudowę z zasilaczem lub bez zasilacza.

Z doświadczenia wiemy, że wytrawni gracze preferują nowoczesne obudowany np. z transparentną powłoką i dodatkowym, efektownym podświetleniem LED. W naszym sklepie kupisz wszystko, co niezbędne, aby złożyć solidny i nowoczesny komputer do gier za 3500 złotych. Jeżeli nie masz wiedzy i umiejętności w samodzielnym dopasowywaniu podzespołów komputerowych, możesz zdecydować się również na gotowy zestaw komputerowy z monitorem.

Złóż komputer za 3500 złotych z Art-Comp24.pl!

Zobacz, jaką ofertę przygotował dla wytrawnych graczy nasz sklep komputerowy Nysa. Odwiedź nas stacjonarnie lub zdecyduj się na zakupy online. Oferujemy nie tylko komputery stacjonarne gamingowe jak np. komputer gamingowy Ryzen, ale również komputery do biura oraz komputery multimedialne. Chętnie doradzimy także jaki komputer wybrać do pracy. W ofercie znajdziesz również pojedyncze części, takie jak np.: płyta główna z procesorem, zasilacze do komputera stacjonarnego, a także obudowy do komputera biurowego i wiele innych elementów. Zapraszamy do kontaktu!

Wszyskie komentarze

Leave a Reply