Karta graficzna nvidia GTX1650 4GB DDR5 HDMI DVI DP

1 199,00 zł
Brutto
GV-N1656OC-4GD
3 Przedmioty

NOWA KARTA GRAFICZNA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 128bit DVI+HDMI+DP PCIe3.0

Przedłużona Gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu dowiedz się więcej
   
         
  Gwarancja
podstawowa
0,00 zł
  Gwarancja
+ 1 rok
139,00 zł
  Gwarancja
+ 2 lata
199,00 zł
  Gwarancja
+ 3 lata
249,00 zł
Ilość
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Wykorzystujemy bezpieczne połączenie i płatności

  Zasady dostawy

Wybierz Pasujący Ci sposób dostawy

  Zasady zwrotu

Towar można zwrócić terminie do 14 dni

Gigabyte GeForce GTX 1650 OC pozwoli Ci płynnie zagrać w każdą grę dostępną na rynku. Przygotuje Cię również na nadchodzące premiery, umożliwiając grę na wysokich detalach.

Nowy układ dysponuje przełomową architekturą NVIDIA TURING, oferując najlepsze doznania wizualne, ogromną wydajność oraz sprawność energetyczną.

Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB

Korzystaj z unikalnych rozwiązań technologicznych architektury NVIDIA Turing nawet w wyjątkowo kompaktowych obudowach. Z kartą graficzną Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC zbudujesz komputer nie zajmujący wiele miejsca, a przy tym oferujący wysoką wydajność, dzięki układowy GTX 1650 oraz 4GB szybkiej pamięci GDDR6. O optymalne chłodzenie zadba specjalnie zaprojektowany wentylator.

Architektura NVIDIA Turing

Układ graficzny GTX 1650 stanowi przystępną dla użytkowników propozycję wykorzystania nowatorskiej architektury NVIDIA Turing, opartej na procesie technologicznym 12 nm. Dzięki niej zyskujesz energooszczędne rozwiązanie pozwalające wykorzystać kartę Gigabyte GeForce GTX 1650 GAMING OC zarówno w większości gier, jak i jako element domowego centrum rozrywki.

Kompaktowy system chłodzenia

Pomimo kompaktowych wymiarów i zaledwie 172mm długości, kartę graficzną wyposażono w wydajny układ chłodzenia z pojedynczym wentylatorem o średnicy 90mm. Możesz zainstalować ją w wielu kompaktowych obudowach, a zoptymalizowany kształt łopatek wentylatora zapewni odpowiedni przepływ powietrza, gwarantując chłodzenie nawet pod dużym obciążeniem GPU.

PRZYJAZNY PROJEKT PCB

W pełni zautomatyzowany proces produkcji zapewnia najwyższą jakość płytek drukowanych i eliminuje ostre występy złączy lutowniczych widoczne na konwencjonalnej powierzchni PCB. Ta przyjazna konstrukcja zapobiega skaleczeniu lub przypadkowemu uszkodzeniu elementów.

Aorus Engine

Zachowaj pełną kontrolę nad parametrami swojej karty graficznej dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika Aorus Engine. W zależności od posiadanej karty graficznej dopasuj taktowanie zegara, napięcie, szybkość wentylatorów oraz wiele innych parametrów. Staw czoło wymaganiom stawianym Ci każdego dnia przez gry i pozwól, by karta graficzna Gigabyte była Twoim towarzyszem, na którym zawsze możesz polegać.

Złącze DisplayPort

DisplayPort gwarantuje obsługę 8K przy odświeżaniu na poziomie 60Hz, a dla 4K jest to aż 240 Hz. Takie konstrukcje są przydatne wtedy, gdy posiadamy wystarczająco zaawansowany komputer oraz monitor, który może wyświetlać obrazy w tak wysokiej rozdzielczości.

Złącze HDMI

Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

GRAFIKA: nVidia GTX1650 4GB GDDR6

Bardzo wydajna w grach i filmach HD, 3D. Dzięki tej karcie zagrasz w nowe gry, obejrzysz filmy Full HD

 • Chipset karty graficznej (GPU): GeForce GTX 1650
 • Częstotliwość taktowania GPU: 1410 / 1635 MHz
 • Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna): 12000 MHz
 • Interfejs pamięci: 128 bit
 • Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych: 896
 • Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym: 7680 x 4320
 • Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12
 • Obsługa OpenGL (wersja): OpenGL 4.6
 • Pamięć zainstalowana (GB): 4
 • Rodzaj chłodzenia: powietrzem
 • Typ pamięci: GDDR6
 • Typ złącza karty: PCI Express x16 3.0
 • Wyjście DVI: 1x DVI-D bezpośrednio z karty
 • Wyjście DisplayPort: 1x DisplayPort bezpośrednio z karty
 • Wyjście HDMI: 1x HDMI bezpośrednio z karty
 • Karty Fabrycznie Nowe z Dystrybucji Europejskiej
3 Przedmioty